CNC vrtání a frézování

Nestačí vám, aby byl deskový materiál pouze naformátován a olepen ABS hranou? V tom případě můžete využít naše služby přesného vrtání a frézování na stroji Morbidelli cyflex S. Připravíme pro vás například skládačku vestavěné skříně, nebo kuchyňské linky. Zhotovíme spoj na pracovní desce, apod. Maximální výška dílce 920mm, délka 4100mm a tloušťka 50mm.

Hlava plná NÁPADŮ

Hlava našeho CNC zajistí vrtání do plochy. Průměry vrtání jsou 3, 5, 7, 8, 10, 15, 20 a 35 mm. Obecně nabízíme frézování do plochy frézou DIA  průměr 18 mm. Stroj je samozřejmě osazen i běžnou pilkou na drážky 3mm. Vrtáme i do hrany. Průměry do hrany 5, 8 a 10mm.

Milion programů, jeden PAPÍR

Víme, že každý truhlář používá jinou formu zpracování výkresové dokumentace. Karton, papír do tiskárny, nebo nějaký program typu Pro100, Cabinet Vision, Corpus, Imos, Špinar, apod. Pokud jste se poznali, nemusíte mít obavy. Určitě se na způsobu zpracování zakázek dohodneme a uděláme pro vzájemný úspěch co bude v našich silách.

PRAVIDELNÝ SERVIS STROJŮ

Srovnané osy, promazaná hlava a všechny pohyblivé části, ostré nástroje a samozřejmě aktivní přeměřování Os. Jedině tím docílíme přesnosti vrtání a frézování.

Adresa provozovny:

SOCIAL NETWORKS:

KOUTNÍK s.r.o.

Provozovatel NÁŘEZOVÉHO centra Praha je firma KOUTNÍK s.r.o.